У селі Колодязне Березнівської громади попрощалися із Сергієм Зубчиком, який загинув на Донеччині

Дата: 06.08.2024 17:05

Сьогодні у селі Колодязне Березнівської територіальної громади відбулося прощання із захисником України Сергієм Зубчиком, який поклав своє життя на війні з російськими окупантами.

38-річний воїн Зубчик Сергій Федорович житель села Колодязне, був мобілізований до лав Збройних Сил України у листопаді 2023 року.

2 серпня під час виконання бойового завдання солдат, навідник механізованого взводу загинув на Донеччині.

Народився Зубчик Сергій 16 серпня 1985 року у селі Колодязне Березнівського району. З 1991 року по 2002 рік навчався в Колодязнівській загальноосвітній школі I-III ступенів, після закінчення якої навчався в Соснівському профтехучилищі за спеціальністю штукатур. Працював переважно на сезонних роботах.

Чин прощання з Захисником розпочався у його батьківському будинку, що в рідному селі. Потім відбулося похоронне служіння в Домі Молитві села Колодязне, після якої похоронна процесія в жалобі пройшла сільськими вулицями до місцевого кладовища.

Поховали захисника на кладовищі села Колодязне.

Біля могили відважного воїна під виконання Державного Гімну України пролунали залпи військового салюту на честь земляка.

У Захисника залишились батько, троє неповнолітніх дітей та брат.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Сергія Зубчика.

Світлий, добрий спомин про звитяжного українського воїна назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його рідних, бойових побратимів, і земляків!

Вічна памʼять і слава Герою!