Березнівська громада попрощалася із Захисником України Тарасом ЛЕЩУКОМ

Дата: 16.08.2024 21:47

16 серпня 2024 року Березнівська громада з надзвичайною повагою зустріла траурний кортеж з тілом загиблого українського воїна ЛЕЩУКА Тараса Анатолійовича.

Тарас родом з міста Березне, виріс та навчався у нашому місті. Наш Захисник з 2014 року захищав Україну від московських окупантів. Досвідчений воїн, справжній патріот України, люблячий батько та чоловік, дбайливий син для батьків загинув під час виконання бойового завдання 07 серпня 2024 року.

Жителі населених пунктів Березнівщини з шаною зустрічали військовий кортеж.

На міському майдані Незалежності рідні та друзі з Березного та навколишніх сіл, усі, хто любив та поважав Тараса, попрощалися з українським воїном та поклали квіти до домовини Захисника.

Під час прощання зі словами скорботи та підтримки до рідних звернувся міський голова Руслан Пилипчук.

По тому кортеж вирушив міськими вулицями до батьківського будинку, у якому Тарас виріс, та попрямував до села Великі Селища Соснівської громади, де проживає сім’я Героя.

Висловлюємо щирі співчуття батькам, дружині, трьом донькам нашого воїна.

Нехай душа Захисника України ЛЕЩУКА Тараса Анатолійовича знайде вічний спокій…