Прибуття військового кортежу із Захисником України Володимиром ПАСІЧНИКОМ

Дата: 17.08.2024 13:58

У неділю 18 серпня 2024 року Березнівщина у скорботі зустрічатиме українського воїна ПАСІЧНИКА Володимира Дмитровича, 1972 року народження з міста Березне, який помер у госпіталі внаслідок тяжкого поранення, отриманого в бою за Україну на Донеччині.
Прибуття військового кортежу очікується у місті Березне орієнтовно о 10.20 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська, Корецька, Теклівська, Героїв України.
Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, зустріти нашого Захисника Володимира ПАСІЧНИКА живим коридором шани.
Військове поховання відбудеться у цей же день - 18 серпня, який оголошений у громаді Днем жалоби.
Прощання з українським воїном  розпочнеться о 12.00 год. біля будинку за адресою: Героїв України, 24, після чого поховальна процесія рухатиметься до Свято-Троїцького храму міста Березне вулицями Героїв України, Андріївська.
Після заупокійної служби автокортеж вирушить до міського кладовища в урочищі «Лукавець», де відбудеться поховання Володимира.
Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого Захисника ПАСІЧНИКА Володимира Дмитровича.