Прибуття військового кортежу із Захисником України Владиславом Захарчуком

Дата: 23.08.2024 18:30

У суботу 24 серпня 2024 року Березнівщина у скорботі зустрічатиме нашого молодого Захисника Захарчука Владислава Сергійовича 2002 року народження з села Зірне.

Прибуття військового траурного кортежу з українським воїном очікується у місті Березне орієнтовно о 19.30-20.00 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицею Андріївська, М.Буховича, Корецька, Теклівська, Героїв України, Зірненська у напрямку села Зірне.

У Зірному кортеж рухатиметься вулицями Зірненська, Сонячна, Садова, І.Франка.

Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, з шаною зустріти нашого Захисника.

Військове поховання Владислава Захарчука відбудеться у неділю, 25 серпня, який у громаді оголошено Днем жалоби.

Прощання із Захисником розпочнеться об 11 год. у сімейному будинку за адресою: вул. І.Франка, 9, село Зірне.

Потому траурна колона вирушить до Храму Різдва Пресвятої Борогородиці міста Березне. По завершенню заупокійної служби на майдані Незалежності відбудеться прощання із Захисником.

Останній земний шлях Владислава проляже до рідного села міськими вулицями Київська, В.Чорновола, Андріївська, Зірненська та через центр села Зірне вулицями Зірненська, Мироненка.

Поховають українського воїна на місцевому сільському кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті навіки молодого Захисника України Захарчука Владислава Сергійовича.