Березнівська громада провела в останню земну дорогу померлого захисника — Гарбара Тараса

Дата: 04.09.2024 16:13

Сьогодні, 04 вересня 2024 року, Березнівська громада востаннє проводжала померлого українського воїна Гарбара Тараса Леонідовича, 1981 року народження, з міста Березне.  У 1998 році Гарбар Тарас Леонідович закінчив Березнівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1. Всі педагоги та однокласники згадують його як доброго, привітного учня. Наполегливий, вихований, трудолюбивий, завжди готовий прийти на допомогу. 10 червня 2023 року Тарас був призваний до лав Збройних Сил України. Солдат Гарбар Тарас Леонідович захищав Україну на Донецькому напрямку стрільцем стрілкового батальйону. Помер у Березнівській центральній міській лікарні внаслідок ускладнення стану здоров’я після тривалого лікування.

Військове поховання воїна відбулося сьогодні – 04 вересня у місті Березне. До батьківської оселі Тараса прийшли рідні, друзі, представники міської ради, військові та всі небайдужі, щоб висловити безмежну вдячність Захиснику.У супроводі почесної варти та прапороносців живим коридором шани Героя провели вулицями рідного міста. Заупокійна служба відбулася у храмі Різдва Пресвятої Богородиці міста Березне. Поховали Захисника на міському кладовищі «Селецьке» зі всіма військовими почестями. Біля могили відважного воїна пролунали залпи військового салюту.

Висловлюємо щирі співчуття мамі - Наталії Микитівні, брату - Валентину Леонідовичу,  всім рідним та близьким хто знав, любив та шанував Тараса Леонідовича.

Вічна пам’ять та шана Герою!