Дата: 24.10.2022 15:55

24 жовтня 2022 року в міській раді відбулося засідання комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа при виконавчому комітеті Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Комісією надано дозвіл на перерахування коштів в сумі 427 459 гривень грошової компенсації із спеціального рахунка на картковий рахунок особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, яка перебувала на квартирному обліку громадян, які потребують першочергового забезпечення житлом, як оплату за договором купівлі-продажу житлового будинку та земельної ділянки.