Міський голова

Пилипчук  Руслан Петрович

Міський голова

• Народився 17 березня  1970 року в  м. Березне Рівненської області.   З 1977 року по 1987 рік навчався в Березнівській середній школі № 2.
  • З серпня 1987 року по червень 1991 року навчався у Сімферопольському  вищому військово-політичному будівельному  училищі, яке закінчив з відзнакою і отримав  воєнно-політичну будівельну спеціальність.
  •  В 2011 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України,  де отримав другу  вищу освіту   та  здобув кваліфікацію  магістр  державного управління.

Трудова діяльність:

• З червня 1991 року по серпень 2006 року проходив  військову службу в Державній прикордонній службі України.
  • З квітня 2007 року по грудень 2007 року  - заступник  керівника апарату Березнівської районної державної адміністрації.
  • З грудня 2007 року по червень 2009 року - перший заступник голови Березнівської районної державної адміністрації.
  • З липня 2009 року по травень 2010 року - заступник начальника з якості Служби автомобільних доріг в Рівненській області.
  • З червня 2010 року по жовтень 2011 року -  перший заступник голови Березнівської районної державної адміністрації.
  • В 1998 році нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
  • З  жовтня 2015 року по жовтень 2020 року - Березнівський міський голова.

25 жовтня 2020 року – обраний Березнівським міським головою  територіальної громади.