Заступник міського голови з питань діяльності виконавчого комітету

Тарасюк Василь Васильович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчого комітету

Я, Тарасюк Василь Васильович, народився 28 листопада 1971 року в смт. Березне Березнівського району Рівненської області.

Громадянин України.

З 1979 року по 1989 рік навчався в Березнівській середній школі №2.

З 1989 року по 1991 рік проходив військову службу в Збройних Силах.

З 1991 року по 1997 рік навчався в Рівненській Українській державній академії водного господарства, де отримав спеціальність «Промислове і цивільне будівництво».

Трудова діяльність:

З 1998 року по 2003 рік - виконроб будівельної дільниці Березнівської сірникової фабрики.

З 2003 року по 2005 рік - заступник начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, начальник районної інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Березнівської районної державної адміністрації.

З 2005 року по 2007 рік - начальник районної інспекції державного архітектурно-будівельного контролю відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального та водного господарства Березнівської районної державної адміністрації.

З 2007 року по 2010 рік - начальник відділу житлово-комунального господарства Березнівської районної державної адміністрації.

З листопада 2010 року по листопад 2015 року - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Березнівської міської ради VI скликання.

З листопада 2015 року по листопад 2020 року - заступник міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Березнівської міської ради VII скликання.

З листопада 2020 року по січень 2021 року - начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та природних ресурсів Березнівської міської ради.

З січня 2021 року по травень 2021 року - начальник відділу з питань цивільного захисту населення, житлово-комунального господарства, інфраструктури та містобудування Березнівської міської ради.

01.06.2021 року призначений на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Одружений. Разом з дружиною Тарасюк Іриною Іванівною виховуємо двох синів.

Представницького мандата не маю.

Судимості відсутні.