Секретар міської ради

Власюк Анастасія Андріївна

Секретар міської ради

Я, Власюк Анастасія Андріївна, народилась 23 лютого 1987 року в смт. Клесів Сарненського району Рівненської області.
Громадянка України.
У 2004 році закінчила Клесівський НВК “Школа - ліцей І-ІІІ ст.”. За успіхи у навчанні нагороджена золотою медаллю.
З 2004 по 2009 рр. навчалася у Рівненському інституті Слов’янознавства Київського славістичного університету на факультеті міжнародних економічних відносин та бізнесу за спеціалізацією “Економіка підприємства”, де отримала диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю “Банківська справа”.
У 2016 році вступила до Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та отримала у 2019 році диплом магістра з відзнакою за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”.
З  2022 року - студентка Національного університету «Острозька академія»факультету «Навчально-науковий інститут права ім. І. Малиновського» спеціальності «Право».
З 2008 по 2015 рр. працювала у Філії ПАТ “КБ “Надра” Рівненське регіональне управління. Трудову діяльність розпочала з менеджера по роботі з малим та середнім бізнесом відділенння, закінчила трудову діяльність у банку на посаді начальника відділу адміністративного і технічного забезпечення філії.
З 10 липня 2015 по 20 листопада 2020 року працювала начальником відділу “Центр надання адміністративних послуг” Березнівської районної державної адміністрації.
20 листопада 2020 року відповідно до рішення Березнівської міської ради VIII скликання № 2 обрана секретарем Березнівської міської ради.
Депутатка Березнівської міської ради VIII скликання.
Членкиня політичної партії "Європейська солідарність".
Незаміжня, виховую двох доньок.