A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

Секретар міської ради

 

 

Власюк Анастасія Андріївна

Секретар міської ради

 

Я, Власюк Анастасія Андріївна, народилась 23 лютого 1987 року в смт. Клесів Сарненського району Рівненської області.

Громадянка України.

У 2004 році закінчила Клесівський НВК “Школа - ліцей І-ІІІ ст.”. За успіхи у навчанні нагороджена золотою медаллю.

З 2004 по 2009 рр. навчалася у Рівненському інституті Слов’янознавства Київського славістичного університету на факультеті міжнародних економічних відносин та бізнесу за спеціалізацією “Економіка підприємства”, де отримала диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю “Банківська справа”.

У 2016 році вступила до Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та отримала у 2019 році диплом магістра з відзнакою за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”.

З 2008 по 2015 рр. працювала у Філії ПАТ “КБ “Надра” Рівненське регіональне управління. Трудову діяльність розпочала з менеджера по роботі з малим та середнім бізнесом відділенння, закінчила трудову діяльність у банку на посаді начальника відділу адміністративного і технічного забезпечення філії.

З 10 липня 2015 по 20 листопада 2020 року працювала начальником відділу “Центр надання адміністративних послуг” Березнівської районної державної адміністрації.

20 листопада 2020 року згідно з рішенням Березнівської міської ради VIII скликання від 20.11.2020 № 2 обрана секретарем Березнівської міської ради.

Депутат Березнівської міської ради VIII скликання.

Партійної приналежності не маю.

Незаміжня, маю дві доньки.

 


Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора