Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету

Селях Наталія Василівна

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету

Я, Селях Наталія Василівна, народилася 28 грудня 1983 року у селі Друхів Березнівського району Рівненської області.

Громадянка України.

У 2001 році закінчила Березнівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2 з відзнакою.

У 2006 році закінчила приватний вищий навчальний заклад «Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету», спеціальність «психологія, психолог, викладач психології».

У 2018 році закінчила Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з відзнакою, спеціальність «державне управління»

Трудова діяльність

З 09.2004 по 08.2005

психолог, вихователь Березнівського ВПУ-4

з 01.2006 по 04.2006

педагог-організатор Березнівської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів

з 04.2006 по 01.2007

головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації Рівненської області

з 01.2007 по 08.2014

головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату Березнівської районної державної адміністрації Рівненської області

з 08.2014 по 08.2017

начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Березнівської районної державної адміністрації Рівненської області

з 08.2017 по 23.11.2020

керівник апарату Березнівської районної державної адміністрації Рівненської області

24.11.2020 року призначена на посаду керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Березнівської міської ради.

Незаміжня.

Представницького мандату не маю.

Судимості відсутні.