У селі Тишиця Березнівської територіальнної громади проведено грейдерування грунтових доріг

Дата: 15.06.2023 15:38

У Березнівській міській теріторіальній громаді частина доріг місцевого значення заасфальтовані, але є вулиці, де дороги залишаються ґрунтовими з часу їх утворення. З метою належного їх утримання з настанням сприятливих погодних умов проводиться грейдерування таких доріг, результатом якого є вирівнювання поверхні дороги.

Зокрема, вчора 14 червня, за сприяння депутата Березнівської міської ради Галагуза Олександра Григоровича в селі Тишиця проведено грейдерування грунтових доріг по вулицях Садова та Лісова загальною протяжністю понад 2 кілометри.