Фінансова підтримка ремонту авто для ЗСУ

Дата: 16.06.2023 18:12

До  захисту України свої майстерні руки та виробничі можливості долучили і автомайстерні Березнівщини.  Знаючи про фінансову потребу у підготовці «залізних коней» для ЗСУ, релігійні громади міста Березне долучилися до цієї важливої ділянки тилової роботи. Парафіянами Свято-Троїцького Собору та Свято-Миколаївської церкви міста Березне зібрано 15 тис. грн для потреб автомобільних майстрів. Зазначені кошти від храмів через міську раду  передано одному з ініціаторів автопідтримки наших військових - власнику майстерні Курильчику Анатолію Дмитровичу.

Щиро дякуємо небайдужим Березнівчанам та нашим майстрам, які власними коштами та умілими руками наближають нашу Перемогу!