Знову на Березнівщину прямує військовий кортеж скорботи

Дата: 05.08.2023 10:20

Під час виконання військового обов’язку із захисту Батьківщини від ворожої кулі загинув український воїн Михайло Боровец, 1970 року народження з села Новий Моквин.

Михайло три роки захищав Батьківщину під час АТО. Після повномасштабного вторгнення окупантів стрілець-зенітник зенітного ракетного відділення з квітня 2022 року перебував у лавах Збройних Сил України.

Висловлюємо рідним, друзям, усім, хто любив та поважав Михайла Андрійовича, найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати.

Прибуття військового кортежу очікується у Березному сьогодні 05 серпня 2023 року, орієнтовно о 14.15 – 14.45 год. (час може бути змінено!). Проїзд буде вулицями Андріївська, Корецька у напрямку села Новий Моквин.

Просимо жителів населених пунктів зустріти нашого захисника живим коридором шани.

Військове поховання Михайла Боровця відбудеться у сьогодні, 05 серпня, у селі Новий Моквин. Прощання з покійним захисником розпочнеться о 16.00 год. у будинку за адресою: вулиця Б.Хмельницького, 31, село Новий Моквин. Заупокійна служба відбудеться у місцевому Кирило-Мефодіївському храмі. Поховання проходитиме на кладовищі у с.Моквин.

Нехай пам'ять про українського воїна навіки залишиться у наших серцях.