У селі Моквин Березнівської громади попрощалися із Геннадієм Несенчуком, який загинув на Луганщині

Дата: 25.08.2023 17:20

Сьогодні 25 серпня у Березнівській громаді прощалися з воїном Геннадієм Несенчуком, 1969 року народження з села Моквин, який загинув 21 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини у Луганській області внаслідок мінно-вибухової травми, несумісної з життям.

Стрілець-санітар Несенчук Геннадій Костянтинович захищав Україну з червня цього року у лавах окремої єгерської бригади.

Сьогодні захисник повернувся додому назавжди, «на щиті»…

Військовий кортеж з тілом українського воїна з глибокою шаною зустріли жителі сіл Антонівка, Кам’янка, Кургани, Моквин та міста Березне.

Заупокійна служба відбулася у Свято-Покровському храмі міста Березне, після якої поховальний кортеж попрямував центральними вулицями міста до села Моквин, в якому проживав захисник.

На прощання до його будинку прийшли рідні, друзі, знайомі, односельчани, всі хто знав, любив, шанував Геннадія. А запам’ятали його як надзвичайно доброзичливого чоловіка, який дуже любив дітей. В молоді роки, коли Геннадій Костянтинович проживав в місті Рівне, захисник мав значні спортивні досягнення на міжнародному рівні в мотоциклетному спорті. Односельчани цінували його як професіонала будівельної справи. Захоплювався риболовлею та полюванням.

Потім під траурні мелодії духового оркестру, почесної варти та колони прапороносців усією громадою проводжали захисника в останній земний шлях сільськими вулицями, встеленими квітами.

Поховали Геннадія на міському кладовищі в урочищі «Лукавець» зі всіма військовими почестями.

У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя-захисника.

Висловлюємо мамі нашого загиблого воїна Галині Яківні найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати.

Дякуємо Герою за подвиг, відданість Україні, мужність і патріотизм!

Вічна пам’ять та шана нашому захиснику!