Обірвалося життя українського воїна з села Моквин

Дата: 13.09.2023 14:05

13 вересня 2023 року перестало битися серце українського воїна Миколи Стьопіна, 1982 року народження з села Моквин.

Наш захисник з травня 2022 року боронив Батьківщину від московських окупантів. Микола воював на Херсонщині. Під час перебування у рідному селі на лікуванні Микола Васильович помер. Серце захисника не витримало фізичних та психічних навантажень.

Військове поховання відбудеться у четвер 14 вересня. Прощання з покійним захисником розпочнеться о 10.00 год у будинку за адресою: вул. Надслучанська, 92, село Моквин.

Заупокійна служба проводитиметься у Свято-Михайлівському храмі села Моквин. Поховання відбудеться на місцевому кладовищі.

Висловлюємо рідним, друзям та побратимам найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо у годину скорботи.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті померлого захисника України Миколи Стьопіна.