Прибуття військового кортежу з захисником Андрієм Козаком

Дата: 19.09.2023 14:25

У середу, 20 вересня 2023 року, Березнівщина у скорботі зустрічатиме нашого захисника Андрія Козака, 1982 року народження з міста Березне.

Прибуття військового кортежу з українським воїном очікується у місті Березне орієнтовно о 10.00-10.30 год. (час може бути змінено!).

Проїзд містом буде вулицями Андріївська, Корецька, Б.Хмельницького, провулок Корецький.

Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, з шаною зустріти нашого Героя-захисника.

Військове поховання Андрія Козака відбудеться в цей же день – середу 20 вересня.

Прощання з захисником розпочнеться о 13.00 год. у батьківському будинку за адресою: провулок Корецький, 11. Потому траурна колона вирушить до Храму Різдва Пресвятої Борогородиці міста Березне вулицями Б.Хмельницького, Корецька, М.Буховича, Київська. По завершенню заупокійної служби на міському майдані Незалежності відбудеться прощання з загиблим воїном. Поховають Андрія Козака на міському кладовищі в урочищі «Лукавець», шлях до якого проляже вулицями Київська, В.Чорновола, Андріївська, Корецька.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який віддав життя за світле майбутнє України.