На підприємстві Березнівської громади рівненські рятувальники провели пожежно-тактичні навчання

Дата: 09.11.2023 09:35

Вчора, 8 листопада, на одному з підприємств Березнівської громади відбулися пожежно-тактичні навчання, в яких взяли участь 28 рятувальників та 5 одиниць пожежної спецтехніки.

За легендою навчань, «пожежа» виникла на території виробничого підприємства. Рятувальники прибули на місце події за кілька хвилин і приступили до гасіння. Було організовано евакуацію персоналу, а також пошук та порятунок потерпілих.

Подібні тренування є дуже важливими, адже завдання рятувальників бути готовими до будь-яких викликів і вміти максимально швидко та якісно з ними впоратися.