Прибуття військового кортежу з захисником Юрієм Музичуком

Дата: 11.11.2023 13:15

Сьогодні, 11 листопада 2023 року, Березнівщина у скорботі зустрічатиме нашого захисника Юрія Музичука, 1974 року народження з села Зірне.

Прибуття військового кортежу з тілом українського воїна очікується у місті Березне орієнтовно о 14.20-14.40 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська, Корецька, Теклівська, Героїв України, Зірненська. У Зірному кортеж рухатиметься центром села (вулиці Зірненська, Мироненка (повз сільське кладовище), Вишнева).

Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, з шаною зустріти нашого Героя-захисника.

Військове поховання Юрія Музичука відбудеться у неділю 12 листопада. Прощання з захисником рохпочнеться о 12.00 год. у будинку за адресою: вул. Вишнева, 2, село Зірне. Потому траурна колона вирушить до Храму Різдва Пресвятої Борогородиці міста Березне. З села Зірне шлях до храму проляже міськими вулицями Зірненська, Андріївська, М.Буховича, Київська.

По завершенню заупокійної служби останній земний шлях Юрія Музичука проляже до місцевого сільського кладовища міськими вулицями (Київська, В.Чорновола, Андріївська, Зірненська) та через центр села Зірне.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який віддав життя за світле майбутнє України.