Допомога Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні закладам дошкільної освіти Березнівської громади

Дата: 20.11.2023 13:04

Заклади освіти Березнівщини постійно підтримують освітні ініціативи, які впроваджуються за сприяння Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Так нещодавно заклади дошкільної освіти отримали навчально-розвивальні матеріали щодо ментального здоров’я, гігієни, мінної небезпеки, які надані представництвом ЮНІСЕФ.
Матеріали згруповані за тематиками в боксах під назвою «НУМО відкривай та розвивай». 12 закладів дошкільної освіти і 4 дошкільних підрозділи закладів загальної середньої освіти отримали бокси з розрахунку 1 (9 кг 40х40х20) на 30 дітей.

Відкривайте з радістю і розвивайте з умінням!