З нагоди Дня Гідності та Свободи в місті Березне вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 21.11.2023 10:24

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Державне свято встановлено на честь початку цього дня двох революцій – Помаранчевої у 2004 році та Революції Гідності 2013-го.

З нагоди Дня Гідності та Свободи керівництво Березнівської міської ради разом з представниками Національної поліції України, Збройних сил України, добровольчого формування №1 Березнівської територіальної громади поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Також присутні вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні, Героя України Івана Городнюка, поклавши квіти до меморіальної дошки у м.Березне.