Мамі вручили лист-подяку за зразкову військову службу сина

Дата: 08.12.2023 12:42

Березнівський міський голова Руслан Пилипчук, виконуючий обов’язки начальника першого відділу Рівненського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Пилипака, староста старостинського округу № 4 (с. Прислучі) Микола Мамчур від імені командира військової частини А0998 полковника Івана Голішевського вручили Рибачук Ганні Гаврилівні з села Колодязне лист-подяку батькам захисника України Рибачука Сергія Олександровича, який проходить військову службу у 24-й окремій механізованій бригаді імені короля Данила.

Дякуємо захисникам та захисницям України, які нині мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів. Нехай Бог береже наших славних воїнів.