Знову чорна тінь скорботи прийшла на Березнівщину

Дата: 19.02.2024 16:37

З глибоким сумом та скорботою в серцях повідомляємо, що 12 лютого 2024 року у боях з московським окупантами на Донеччині загинув наш земляк з села Колодязне Гуменний Сергій Романович, 1985 року народження.

Гранатометник механізованого батальйону захищав рідну землю з березня 2023 року.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про Героя назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів та бойових побратимів.

Сумуємо разом, низько схиляємо голови у скорботі за нашим захисником, який доєднався до лав Небесного війська. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину і кожного з нас!

Про час прибуття військового кортежу та час поховання буде повідомлено додатково.