У селі Голубне Березнівської громади  відкрили меморіальну дошку полеглому у війні з росією Андрію Савчуку

Дата: 22.02.2024 16:20

Сьогодні, 22 лютого 2024 року, на території Голубнівського ліцею Березнівської громади відбулося відкриття та освячення меморіальної дошки захиснику України Андрію Савчуку, який загинув 03 листопада 2022 року виконуючи бойове завдання в Донецькій області, захищаючи територіальну цілісність України.

Савчук Андрій Миколайович народився 16 червня 1984 року в селі Голубне. Зростав добрим, працьовитим, надійним хлопцем. З 1990 року по 2001 рік навчався у Голубнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, де здобув повну загальну середню освіту.

У 2022 році мобілізований до Збройних Сил України. З 15 вересня 2022 року по 03 листопада 2022 року солдат, старший стрілець десантно-штурмового батальйону Андрій Савчук брав участь в заходах, необхідних для оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України, перебуваючи в Житомирській, Миколаївській, Донецьких областях.

У селі Голубне Андрія пам’ятають як доброго, чесного, односельчанина, а головне – патріота своєї країни.

Зі словами скорботи, вдячності та шани до присутніх звернувся міський голова Руслан Пилипчук. Донька загиблого Героя – Валерія присвятила вірш своєму тату, крізь сльози промовляючи рядки про те, як їм не вистачає його уваги, порад та підтримки.

Почесне право відкрити меморіальну дошку Савчуку Андрію Миколайовичу надано близьким родичам Героя – матері Савчук Марії Миколаївні та доньці Савчук Валерії Андріївні.

Освятив меморіальну дошку настоятель храму Святої Трійці села Голубне отець Петро.

Усі присутні на заході вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки.

На завершення заходу, як і на його початку, пролунав Державний Гімн України.

Похований  Андрій 11 листопада 2022 року у рідному селі Голубне.