Прибуття військового кортежу із Захисником України Олегом Мотрунічем

Дата: 15.07.2024 12:20

У вівторок 16 липня 2024 року Березнівщина у скорботі зустрічатиме загиблого українського воїна Мотруніча Олега Руслановича, 1992 року народження з міста Березне.

Прибуття військового кортежу очікується у місті Березне орієнтовно о 10.30-11.00 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська, Корецька, Б.Хмельницького до провулку Б. Хмельницького.

Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, зустріти нашого Захисника Олега Мотруніча живим коридором шани.

Військове поховання відбудеться у цей же день – вівторок 16 липня у м.Березне, який оголошено у громаді Днем жалоби.

Прощання з Олегом розпочнеться о 12.00 год. у будинку за адресою: провулок Б. Хмельницького, 1.

Чин похорону за загиблим Героєм відбудеться у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці міста Березне, шлях до якої від дому Олега проляже вулицями Б.Хмельницького, Корецька, М.Буховича, Київська.

Орієнтовно о 14.00 – 14.30 год. на міському майдані Незалежності розпочнеться церемонія прощання з українським воїном.

Поховають Героя на міському кладовищі в урочищі «Лукавець».

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого Захисника Мотруніча Олега Руслановича, який віддав своє життя за світле майбутнє незалежної України.