У Березнівській громаді продовжують ліквідовувати наслідки буревію

Дата: 15.07.2024 15:15

Після спекотних днів, вчора – 14 липня та сьогодні вночі на населені пункти Березнівської територіальної громади налетів справжній буревій — вітер та дощ наробили чимало лиха.

Через негоду повалено або пошкоджено багато дерев. На ліквідацію наслідків буревію задіяно техніку та працівників комунального підприємства «Березнекомунсервіс» Березнівської міської ради. До робіт з лікідації наслідків негоди  долучились небайдужі громадяни.

Вкотре закликаємо мешканців дотримуватися правил безпеки в негоду, бути обережними на вулиці та не паркувати автомобілі під деревами.