Прибуття військового траурного кортежу із Захисником Романом Толочиком

Дата: 09.08.2024 15:10

Завтра, 10 серпня 2024 року, Березнівщина у скорботі очікує на прибуття військового кортежу із Захисником України Толочиком Романом Васильовичем з села Кам’янка, 1984 року народження.

Військовий кортеж з тілом українського воїна очікується на Моквинському перехресті орієнтовно о 09.45-10.00 год., у селі Кам’янка – орієнтовно о 10.10-10.20 год. (час може бути змінено!).

Просимо жителів сіл Антонівка, Кам’янка, з шаною зустріти нашого Героя-захисника.

Військове поховання Романа Толочика відбудеться у цей же день – 10 серпня 2024 року, який оголошений у громаді Днем жалоби.

Прощання із Захисником розпочнеться о 12.00 год. у будинку за адресою: вул. Нова, 34, с. Кам’янка.

Заупокійна служба відбудеться у Свято-Михайлівському храмі села Кам’янка. Поховають українського воїна на місцевому сільському кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого Захисника Толочика Романа Васильовича, який віддав життя за світле майбутнє України.