Рішення виконавчого комітету від 15 серпня 2024 року

Дата: 16.08.2024 11:58

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 25 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 15 серпня 2024 року

Про схвалення Програми для постраждалих осіб на 2024 – 2029 роки.

Про погодження зняття з реєстрації місця проживання недієздатної особи.

Про надання дозволу на встановлення меморіальних дощок.

Про надання дозволу на проведення благодійного масового заходу у селі Друхів Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на проведення благодійного масового заходу в адміністративних межах Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на проведення відкритого міжобласного турніру з важкої атлетики у місті Березне Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на проведення чемпіонату України з футболу у місті Березне Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору у селі Новий Моквин Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Про надання згоди на проведення тимчасової вуличної торгівлі.

Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна.

Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Наталії БАКАНОВОЇ.

Про затвердження висновку про встановлення факту, що має юридичне значення (утримання малолітньої дитини Анастасії ШИНКАРЕНКО).

Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради на вересень 2024 року.

Про затвердження висновку про встановлення факту, що має юридичне значення (утримання неповнолітньої дитини Станіслава СУЛЬЖИКА).

Про надання дозволу Андрію ЗЕЙДЮКУ та Сергію ЗЕЙДЮКУ на вчинення правочину.