100 окрема механізована бригада запрошує на службу

Дата: 28.08.2024 11:00

100 обр запрошує на службу в підрозділах бригади! 💙💛

Сьогодні у тебе є шанс стати військовим і з гідністю виконувати свій конституційний обов’язок щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України – і при цьому служити в одній з кращих бригад Збройних Сил України, в якій цінують і поважають кожного бійця!

За майже рік виконання бойових завдань на сході України «сотка» не втратила жодної позиції і не зробила жодного кроку назад. Водночас, втрати серед нашого особового складу є на порядок меншими, ніж у інших підрозділах.

Бійцям 100 обр багато разів було дуже і дуже складно – проте жодного разу не було соромно.

Усе це аж ніяк не випадковість – за успішністю «сотки» стоїть кропітка робота командування та управління бригади, командирів підрозділів, кожного і кожної, хто служить у наших лавах. – Протягом двох років ми стали не просто ідеально злагодженим механізмом, – ми стали великою і дружньою військовою родиною, в якій кожен військовослужбовець почувається впевнено.

Нам, зокрема, потрібні: зв’язківці, IT-спеціалісти, інженери, медики, психологи, водії, автослюсарі.

Це наша Волинська бригада – тож йди до своїх! Навчимо, підтримаємо – і вже разом впевнено крокуватимемо до Перемоги! 💪🇺🇦❤️