Березнівський район, Рівненська область

Заступник голови з питань виконавчого комітету

Тарасюк Василь Васильович

Заступник голови з питань виконавчого комітету

Народився 28 листопада 1971 року  в м. Березне Рівненської області.

• З 1979 року по 1989 рік навчався в Березнівській середній школі №2.
  • З 1989 року по 1991 рік  проходив військову службу в збройних силах.
  • З 1991 року по 1997 рік навчався в Рівненській Українській державній академії водного господарства, де отримав спеціальність «Промислове і цивільне будівництво».

Трудова діяльність:

• З 1998 року по 2003 рік -  працював в Березнівській сірниковій фабриці  виконробом  будівельної  дільниці.
  • З 2003 року по 2005 рік  - заступник начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, начальник районної інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Березнівської районної державної адміністрації.
  • З 2005 року по 2007 рік  - начальник  районної інспекції  державного архітектурно-будівельного контролю  відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального та водного господарства Березнівської районної державної адміністрації.
  • З 2007 року по 2010 рік - начальник відділу житлово-комунального господарства Березнівської районної державної адміністрації.
  • З 27 листопада 2010 року - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Березнівської міської ради.
  • 17 листопада 2015 року -  затверджений на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Березнівської міської ради.

Одружений. Разом з дружиною виховують двох  синів.