Перший заступник міського голови

Кошманюк  Анатолій Антонович

Перший заступник міського голови

Я, Кошманюк Анатолій Антонович, народився 16 березня 1967 року  в селі Городище  Березнівського району Рівненської області.

В 1974 році пішов до школи.

В 1982 році закінчив Городищенську загальноосвітню школу.

З вересня 1982 року по червень 1986 року навчався в Рівненському автотранспортному технікумі за спеціальністю «ТО і ремонт автомобілів, технік-механік».

З 1986 року по 1988 рік – служба в Збройних Силах.

З вересня 1990 року по лютий 1999 року навчався в Рівненському державному технічному Університеті за спеціальністю «Механізація меліоративних робіт».

З жовтня 1988 року по березень 1993 року працював інженером-постачальником в державному підприємстві «Агропромтехніка».

З березня 1993 року по серпень 1994 року працював інженером в Березнівському підприємстві «Райагропостач».

З серпня 1994 року по грудень 1994 року працював інженером-постачальником в приватному підприємстві «Горинь».

З грудня 1994 року по липень 1995 року працював старшим інженером в ТОВ «Агросервіс».

З липня 1995 року по грудень 1998 року працював інженером-постачальником в ПП «Контакт».

З грудня 1998 року по грудень 2002 року працював директором ТОВ «Агросервіс».

З листопада 2015 року по листопад 2020 року працював сільським головою Городищенської сільської ради.

Громадянин України. Під судом та слідством не перебував.

24.11.2020 призначений на посаду першого заступника міського голови   Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.