Знову Березнівщина у скорботі зустрічає загиблого захисника

Дата: 28.07.2022 09:40

Сьогодні, 28 липня, знову вся Березнівщина у скорботі зустрічає нашого захисника Романа Байчуру з села Поліське, який згинув у боях з московськими окупантами у Донецькій області.

Батьки втратили сина, дружина – чоловіка, двоє малолітніх синів – тата.

Прибуття військового кортежу очікується у Березному орієнтовно об 11.00 год. Проїзд через місто буде по вулицях Андріївська та Корецька.

Прохання до жителів сіл Антонівка, Кам'янка, міста Березне, сіл Моквин, Новий Моквин, Друхів, Поліське гідно зустріти загиблого Героя.

Церемонія військового поховання захисника України відбудеться сьогодні 28 липня.

Прощання з покійним розпочнеться о 15.00 год. у будинку за адресою: Хутір Правий села Поліське.

Заупокійна служба за загиблим захисником відбудеться у Свято-Михайлівській церкві села Поліське. Поховання проходитиме на місцевому сільському кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами.

Разом із рідним та близькими в скорботі схиляємо голови. Нехай Роману земля буде пухом, а пам'ять про Героя вічно зберігатиметься у наших серцях.