Дбати про благоустрій населених пунктів стало доброю традицією старостинського округу № 5 (с.Моквин)

Дата: 17.08.2022 12:33

Турбота про чистоту і благоустрій наших населених пунктів – справа кожного мешканця. Адже впорядковані вулиці, парки і сквери позитивно впливають на настрій, віддзеркалюють моральне обличчя населених пунктів громади і кожного їх жителя.

Така активність спостерігається у багатьох старостинських округах Березнівської громади, жителі яких, уже не перший тиждень поспіль, продовжують роботи з благоустрою громади.

Приємно, що до таких заходів активно долучається молодь.

Цими днями до такої справи долучилися юні жителі  села Моквин. У результаті, прибрано територію парку біля будинку культури села Моквин.

Висловлюємо щиру вдячність усім небайдужим людям, які  долучилися до доброї та суспільно-корисної справи, знайшли для цього час та доклали власних зусиль для поліпшення стану довкілля села  Моквин.

Спільними зусиллями зробимо нашу територіальну громаду чистою та гарною.