ВПОРЯДКОВУЄМО МІСТО БЕРЕЗНЕ ДО СВЯТА

Дата: 23.08.2022 12:22

Впродовж останніх двох тижнів, перед Днем Незалежності України в населених пунктах Березнівської міської територіальної громади проводяться роботи з благоустрою територій.

Над прибиранням міста трудяться працівники комунальних служб громади, структурних підрозділів Березнівської міської ради, закладів освіти, підприємств, установ та організацій міста.

Відтак, комунальники впорядковують центральну площу міста, парки та сквери, прополюють клумби, докошують траву на газонах та в парках.

У понеділок 22 серпня 2022 року до благоустрою міста долучилися працівники структурних підрозділів та апарату Березнівської міської ради.

Дякуємо жителям, які допомагають, відгукуються та упорядковують прилеглі території біля своїх будинків і кожному, хто зробив свій внесок у чистоту нашої громади!