14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2023 08:00

Одну з найбільших трагедій – аварію на Чорнобильській АЕС – знає і пам’ятає весь світ.

Для приборкання найстрашнішого радіаційного лиха знадобилися колосальні ресурси. Проте вирішальними виявилися жертовність і героїзм тисяч людей, які не роздумуючи, ціною власного життя та здоров’я, кинулись в смертельно небезпечну зону, щоб відвернути наслідки страшної катастрофи.

Схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, героїзмом, відвагою ліквідаторів, які за покликом серця, навіть не усвідомлюючи всієї небезпеки, рятували світ!

Вічна вдячність живим і світла пам’ять загиблим!

Міський голова                                                                                               Руслан ПИЛИПЧУК