Знову скорботна звістка на Березнівщині

Дата: 08.03.2023 12:00

Під час виконання військового обов’язку із захисту України від вторгнення московських окупантів перестало битися серце нашого захисника Анатолія Рябчука, 1986 року народження з села Вітковичі.

Учасник АТО/ООС Анатолій став на захист рідної землі у 2015 році. Після повномасштабного вторгнення росіян стрілець-гранатометник боронив рідну землю у Харківській області.

У пам’яті батьків, братів і сестер, колег та побратимів Анатолій назавжди залишиться творчою людиною з надзвичайно добрим серцем.

Висловлюємо рідним, друзям, усім, хто любив та поважав Анатолія найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати.

Нехай нашому захиснику земля буде пухом, а пам'ять про героїчного сина України вічно зберігатиметься у наших серцях.

Про дату та час прибуття військового кортежу буде повідомлено додатково.