Знову чорна тінь скорботи прийшла на Березнівщину

Дата: 21.03.2023 08:56

Криваві московські окупанти забрали життя у нашого молодого земляка Вадима Логасюка з села Лінчин, 2002 року народження.

Наш захисник загинув 18 березня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу у Донецькій області.

Вадим Логасюк, молодший сержант, командир відділення інженерно-саперного взводу у серпні минулого року вступив до лав Збройних Сил України. Пройшовши навчання за кордоном був передислокований в район Бахмута…

Висловлюємо щирі співчуття рідним з приводу загибелі сина, брата.

Важко знайти слова втіхи та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо та низько схиляємо голови у скорботі.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Про дату та час прибуття військового кортежу, проведення поховання буде повідомлено додатково.