День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2023 15:37

В Україні відзначають День пам'яті і примирення присвячений перемозі над нацизмом, а також вшануванню всіх його жертв.

У 2023 році Україна відзначає це свято в умовах повномасштабної війни з РФ. На зміну німецькому нацизму на наші землі прийшов російський рашизм. Ми віримо, що незабаром у календарі свят України з'явиться нова святкова дата - День Перемоги над Росією. А сьогодні згадаємо про закінчення Другої світової війни.

Віддаючи шану пам’яті жертв Другої світової війни Березнівський міський голова Руслан Пилипчук разом із заступницею голови Березнівської районної ради ветеранів України Софією Максимчук, керівництвом місцевих підрозділів Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, добровільного формування територіальної громади поклали квіти у Сквері Пам’яті міста Березне.