Прибуття військового кортежу з загиблим Дмитром Мацьком

Дата: 13.06.2023 12:54

На Донбасі внаслідок обстрілу загинув український військовий, ще 4 дістали  поранення - Останні та актуальні новини України та світу, новини дня онлайн  - Україна Молода

Сьогодні, 13 червня 2023 року, Березнівщина у скорботі зустрічає нашого захисника Дмитра Мацька, 1990 року народження, з міста Березне.

Дмитро, солдат розвідувальної роти окремої десантно-штурмової бригади, загинув у Донецькій області 28 травня 2023 року.

Прибуття військового кортежу у місто Березне очікується орієнтовно о 15:30 год. (час прибуття може бути змінений!). Рух колони буде вулицями міста Андріївська, Корецька, провулок Моквинський.

Військове поховання відбудеться у середу 14 червня у м.Березне.

Прощання із загиблим захисником розпочнеться о 10:00 у сімейному будинку за адресою: провулок Моквинський, 4, м.Березне.

Заупокійна служба відбудеться у Свято-Миколаївській церкві міста Березне.

Процесія рухатиметься до міського майдану Незалежності для прощання з загиблим захисником. Потому рух колони до кладовища буде вулицями Київська, В.Чорновола, Андріївська, Корецька.

Поховання відбудеться на міському кладовищі в урочищі «Лукавець».

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з московськими окупантами.