Березнівщина віддала останню шану захиснику Дмитру Юсенку

Дата: 23.06.2023 19:00

23 червня Березнівщина у скорботі провела у останній земний шлях захисника України, жителя міста Березне, Дмитра Юсенка, 1989 року народження.

Старший стрілець-оператор механізованого взводу механізованої роти окремої механізованої бригади захищав Україну від московських окупантів з січня 2023 року.

Загинув Дмитро під час виконання бойового завдання у Запорізькій області. На жаль, ще одне життя додалося до безцінної скарбниці Перемоги…

Люблячий чоловік для дружини, дбайливий син для мами - саме таким його запам’ятають усі, хто любив та шанував.

Остання земна дорога нашого захисника була полита сльозами смутку та встелена квітами вдячності і шани.

Заупокійна служба за загиблим захисником відбулася у церкві Різдва Пресвятої Богородиці міста Березне.

На міській площі Незалежності поруч з домовиною лунали останні слова для захисника та його родини. Жалобну процесію, яка рухалася містом, з надзвичайною повагою та скорботою зустрічали містяни.

Земний шлях Дмитра Юсенка завершився під виконання Державного Гімну України та військовий салют. Поховали нашого захисника на Алеї Слави міського кладовища в урочищі «Лукавець» поруч із земляками, які віддали своє життя за майбутнє України.

Нехай світла пам’ять про звитяжного українського воїна Дмитра Юсенка вічно зберігатиметься у наших серцях.