У Березному попрощалися з померлим військовим Володимиром Шнайдером

Дата: 26.07.2023 15:55

У Березому віддали останню шану військовому Володимиру Шнайдеру.

Захисник народився і постійно проживав у місті Березне. В 1985 році закінчив Березнівську середню школу № 2.

9 березня 2023 року Володимира призвали на військову службу. Боєць служив сержантом, старшим навідником протитанкового взводу механізованого батальйону.

Після тривалого лікування на Львівщині 21 липня цього року захисник України помер. В квітні цього року йому виповнилося 55 років.

Церемонія прощання відбулася сьогодні, 26 липня. Віддати останню шану померлому прийшли до його батьківського будинку рідні, друзі, знайомі, представники міської ради, багато березнівчан, усі хто знав Володимира.

А запам’ятали його як надзвичайно доброго чоловіка. В юнацькі роки він захоплювався футболом.

Проводжали захисника з усіма військовими почестями. Під траурні звуки духового оркестру, почесної варти та колони прапороносців похоронна процесія в жалобі тягнулася від батьківської оселі рідними міськими вулицями до церкви Різдва Пресвятої Богородиці міста Березне, де відбулася заупокійна служба за захисником.

Опісля прощання продовжили на міському майдані Незалежності, де поруч з домовиною лунали останні слова для захисника та його родини.

Після траурного мітингу жалобний кортеж пройшов центральними вулицями міста, де з надзвичайною повагою та скорботою його зустрічали містяни.

Під виконання Державного Гімну України та військовий салют завершився земний шлях Володимира Леонідовича, якого поховали на Алеї Слави міського кладовища в урочищі «Лукавець» поруч з загиблими захисниками України. У померлого захисника залишилися дочка, сестри, брат.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого, розділяємо їхній біль та горе.

Нехай світлий спомин про українського воїна назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його рідних, земляків, побратимів.