Привітання міського голови з Днем підприємця

Дата: 03.09.2023 04:00

ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ!

Прийміть щирі вітання з нагоди  професійного свята!

Ваша діяльність є важливою складовою економіки нашої громади та держави в цілому. Навіть у воєнний час своєю працею ви сприяєте наповненню міського бюджету, створенню нових робочих місць, забезпечуєте жителів необхідними товарами і послугами, допомагаєте внутрішньо переміщеним особам та військовим.

Завдяки сплаченим вами податкам надається підтримка Збройним Силам України, створюються належні побутові умови нашим захисникам. Ви - надійна опора розвитку та забезпечення економічної та соціальної стабільності, зростання добробуту нашої громади, майбутнє якої нерозривно пов’язане з вашою роботою.

Щиро бажаю міцного здоров’я та невичерпної наснаги, впевненості та процвітання, вдалих угод та надійних партнерів, а також подальших успіхів у підприємницькій діяльності на благо Березнівської громади і незалежної України.

Миру, щастя, добра та достатку вам і вашим родинам! Перемоги нам усім!

Міський голова                                                                    Руслан ПИЛИПЧУК