Привітання міського голови з Днем працівника лісу
Дата: 17.09.2023 04:01
Кількість переглядів: 94
Шановні працівники та ветерани лісового господарства!
Щиро вітаю усіх, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів, з професійним святом – Днем працівника лісу!
Бажаю вам плідної роботи на ниві вирощування, збереження та примноження лісових багатств, міцного здоров’я, оптимізму, щедрої долі, достатку та родинного щастя.
Нехай ваша невтомна праця збагачується новим досвідом, а вирощений ліс дарує радість багатьом поколінням.
Міський голова Руслан ПИЛИПЧУК