ЗВЕРНЕННЯ БЕРЕЗНІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ РУСЛАНА ПИЛИПЧУКА

Дата: 27.09.2023 15:56

У неділю, 01 жовтня, в День захисників і захисниць України Президент України Володимир Зеленський анонсував масштабну хвилину мовчання в пам’ять про всіх загиблих воїнів.

Звертаюсь до всіх жителів громади, керівників підприємств, установ, організацій, релігійних організацій, власників транспортних засобів, які знаходяться на території Березнівської міської ради, у неділю 01 жовтня 2023 року о 9.00 на хвилину зупинитися, щоб мовчанням вшанувати подвиг наших людей, які загинули, захищаючи нашу державу та українців.