Ошукували громадян ЄС: Нацполіція спільно з чеськими правоохоронцями затримала учасників злочинної організації

Дата: 29.09.2023 10:38

Зловмисники організували фішингові «сall-центри» на території столиці і ошукали десятки іноземців на майже 2 млн чеських крон, що в еквіваленті складає майже 3 млн грн.

У результаті проведеної міжнародної спецоперації затримали трьох організаторів та п’ятьох активних учасників.

Слідство встановило, що спритники залучили до протиправної діяльності понад 40 осіб у різних регіонах України. Своїх потенційних жертв оператори «сall-центрів» знаходили на чеських торгівельних інтернет-майданчиках. Аферисти переконували своїх співрозмовників перейти за фішинговими посиланнями для оплати товарів чи послуг.

Правоохоронці провели 29 обшуків на території Києва, Дніпропетровської, Кіровоградської, Тернопільської, Полтавської та Чернігівської областей.

У результаті вилучили майже 60 ноутбуків, комп’ютерну техніку, десятки мобільних телефонів, 75 тис. доларів США.

Деталі: https://www.npu.gov.ua/.../oshukuvaly-hromadian-ies...