Прибуття військового кортежу з загиблим захисником Романом Васюком

Дата: 02.10.2023 19:00

У вівторок 03 жовтня 2023 року Березнівщина у скорботі зустрічатиме українського воїна Романа Васюка, 1985 року народження з села Зірне, який загинув захищаючи Україну у Донецькій області.

Прибуття військового кортежу очікується у місті Березне орієнтовно о 10.30-11.00 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська, Корецька, Теклівська, Героїв України, Зірненська у напрямку села Зірне.

Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, зустріти нашого захисника Романа Васюка живим коридором шани.

Військове поховання відбудеться у в цей же день - вівторок 03 жовтня у селі Зірне.

Прощання розпочнеться о 13.00 год. у сімейному будинку за адресою: вул. Квіткова, 13. Заупокійна служба відбудеться у Свято-Пантелеймонівській церкві села Зірне. Поховання проходитиме на місцевому сільському кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами.