У селі Моквин відбувся благодійний ярмарок та концерт до Дня захисників і захисниць України

Дата: 05.10.2023 11:45

01 жовтня 2023 року в селі Моквин старостинського округу №5 вже традиційно відбувся благодійний ярмарок та концерт до Дня захисників та захисниць України. Захід проводився на підтримку земляків - військовослужбовців Збройних Сил України.

Ярмарок був організований працівниками старостату та закладів освіти, культури старостинського округу № 5 Березнівської міської ради, місцевих закладів торгівлі і підприємців.

Впродовж заходу діяв благодійний ярмарок, на якому була представлена різноманітна випічка, козацькі страви, шашлик, кава тощо.

Протягом дня зі сцени лунали патріотичні пісні у виконанні гурту «Чотири ока»  на чолі з Іваном Гунтіком, ансамблю бандуристів Березнівської музичної школи під керівництвом Алли Несен.

Для дітей  функціонувало містечко батутів, гірки, фотозони тощо.

У рамках благодійного заходу  зібрано кошти  у сумі 65 834 грн, які буде передано нашим захисникам.