Вітання міського голови з храмовим святом
Дата: 08.11.2023 07:00
Кількість переглядів: 101
Шановна громадо Свято-Михайлівського храму
села Кам’янка!
Щиро вітаю вас із храмовим святом!
Бажаю усім здоров’я, родинного затишку, Божого благословіння. Нехай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть у ваших оселях. Нехай Архистратиг Михаїл освятить Вас найкращими людськими чеснотами, благословить на добрі справи, принесе злагоду Вашим родинам.
Міський голова Руслан ПИЛИПЧУК