Прибуття військового кортежу з загиблим захисником Андрієм Артклебером

Дата: 27.01.2024 13:04

У понеділок 29 січня 2024 року Березнівщина у скорботі зустрічатиме нашого захисника Андрія Артклебера, 1987 року народження, з села Бистричі.

Військовий кортеж з тілом загиблого українського воїна очікується у Березному орієнтовно о 10.30-11.00 (час прибуття може бути змінений!) та рухатиметься вулицями Андріївська, Корецька. З міста кортеж продовжить рух населеними пунктами у напрямку села Бистричі.

Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях кортежу, з шаною зустріти нашого Героя-захисника.

Військове поховання відбудеться у цей же день - понеділок 29 січня 2024 року.

Прощання із Андрієм Артклебером розпочнеться о 13.00 у будинку за адресою: вул. Межирицька, 1, село Бистричі. Заупокійна служба за загиблим захисником відбудеться у Свято-Миколаївській церкві села Бистричі. Поховання проходитиме на місцевому сільському кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті українського воїна, який віддав своє життя у війні з московськими окупантами за нашу свободу і незалежність України.