Прибуття військового кортежу із захисником України Сергієм Микитюком

Дата: 31.01.2024 17:22

Завтра, 01 лютого 2024 року, наша громада у скорботі зустрічатиме загиблого захисника Сергія Микитюка з села Городище, 1983 року народження.

Прибуття військового кортежу очікується у Березному орієнтовно о 10.30-11.00 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська та М.Буховича у напрямку села Городище.

Прохання до жителів населених пунктів громади, через які прямуватиме кортеж, зустріти нашого Захисника живим коридором шани.

Військове поховання відбудеться у селі Городище у цей же день – 01 лютого 2024 року. Прощання з українським воїном Сергієм Микитюком розпочнеться о 13.00 год. у будинку за адресою: вул. Незалежності, 209, с.Городище. Заупокійна служба відбудеться у церкві Різдва Пресвятої Богородиці села Городище. Поховання проходитиме на місцевому сільському кладовищі в урочищі Лізяно.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника.