Дата: 01.02.2024 15:35

01 лютого 2024 року Березнівська громада прощалася із померлим Захисником України Володимиром Кирчуком.

Володимир Савелійович народився 17 лютого 1966 року і постійно проживав в селі Поліське Березнівського району. Навчався в Поліській середній школі, потім здобув фах водія транспортних засобів у Корецькій автошколі.

Після проходження строкової служба в армії тривалий час працював водієм в місцевому колгоспі «Дружба».

У мирному житті Володимир разом з дружиною виховали двох доньок та двох синів. Він був працьоватим господарем, прекрасним чоловіком, люблячим батьком та дідусем для п’яти внуків, щирим другом, який любив своїх рідних та неньку-Україну.

Після повномасштабного вторгнення у березні 2022 року Володимир Кирчук добровільно став на захист України, вслід за щойно призваним по мобілізації сином Ігорем. Захищав Україну водієм у складі автомобільної роти перевезення особового складу. Важкі воєнні умови, фізичне та емоційне виснаження позначилося на здоров’ї Захисника. Серце Героя зупинилося 27 січня 2024 року у розташуванні військового підрозділу під час проходження служби у Донецькій області. З передової тіло померлого батька додому супроводжував син Ігор, який теж захищає Україну.

Володимиру Савелійовичу було 57 років.

Чин прощання та поховання відбувся в його рідному селі Поліське.

Рідні, друзі, священнослужителі, представники міської ради та односельчани з військовими почестями провели захисника в останній земний шлях від сімейного будинку до Свято-Михайлівського храму села Поліське, в якому відбулася заупокійна служба.

В знак особливої шани на місцевому кладовищі востаннє для Героя прозвучали Державний Гімн України та військовий салют.

Нехай в мирі спочиває душа Героя, а пам’ять про нього буде вічною!

Щирі співчуття родині та близьким покійного. Вічна пам'ять і вічна слава Захиснику України Володимиру Кирчуку!