Березнівщина втратила ще одного сина

Дата: 01.02.2024 16:45

Сьогодні, 01 лютого 2024 року, Березнівська громада попрощалася та провела в останню земну дорогу загиблого захисника Сергія Микитюка.

Загинув воїн 22 січня 2024 року під час виконання бойового завдання у Запорізькій області. Сергію назавжди залишиться 40 років.

Микитюк Сергій Володимирович народився 31 жовтня 1983 року в селі Городище, що на Березнівщині. Навчався у Городищенській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів. Працював робітником в ТОВ «Агрофірма Княжичі» Київської області, у ВАТ «Здолбунівський завод продовольчих товарів» та на місцевих підприємствах Березнівшини - в Соснівському цеху переробки ТОВ «Тамдемсвіт» і птахопідприємстві ТОВ «Маяк».

Односельчани запам’ятали Сергія веселим, добрим та відповідальним, ставилися до нього з повагою, так як він ніколи не відмовляв у допомозі. Сергій був люблячим сином для батьків та дядьком для племінників. Був вірним та надійним другом.

Сергій Микитюк захищав Україну з квітня 2023 року. На жаль, сьогодні він Героєм назавжди повернувся в рідне село Городище.

З глибокою шаною військовий кортеж з тілом українського воїна зустріли жителі сіл та міста Березне.

В цей же день до батьківського будинку у селі Городище попрощатися з Сергієм прийшли рідні, близькі, військові, представники міської ради, усі хто його знав, любив, поважав.

Заупокійна служба за загиблим захисником відбулася у храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Городище.

Поховали Героя-земляка на місцевому кладовищі в урочищі Лізяно села Городище зі всіма військовими почестями.

У полеглого захисника залишилися - мама Любов Йосипівна, тато Володимир Сергійович, брат Віктор та сестра Катерина.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, військовим побратимам Сергія Микитюка.

Нехай в мирі спочиває душа Героя, а пам’ять про нього буде вічною.